Tworzymy i opiekujemy się Twoim przyszłym narzędziem dla Biznesu.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem funkcjonalnych oraz atrakcyjnych stron internetowych. Narzędzie jakim jest Twoja przyszła strona jest potężnym narzędziem, które ma bezpośredni wpływ na budowanie Twojej marki. Jednak samo stworzenie witryny to za mało, trzeba się nią odpowiednio zająć.
Mając witrynę internetową pod opieką stale pilnujemy tzw. konwersji. Naszym zadaniem, aby jak największa część osób, która trafia na Twój adres - kupiła produkt, złożyła zamówienie lub zostawiła do siebie kontakt.
W efekcie profesjonalnie zaprojektowana witryna trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji.

Masz już stronę internetową?
Kliknij, aby sprawdzić jak możemy Ci pomóc.

Jak wygląda proces projektowania witryny internetowej?

1. Zamówienie

Klient zamawia darmową wycenę poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Kontaktujemy się z nim i dokładnie konsultujemy szczegóły przedsięwzięcia. Każdy ma inne potrzeby, dopasujemy ofertę specjalnie pod Ciebie.

2. Koncept

Od początku do końca pozostajemy w stałym kontakcie, gdyż tylko w taki sposób jesteśmy w stanie wiernie przenieść Ciebie i Twój biznes do internetu. Najważniejszy na tym etapie jest koncept całego projektu.

3. Wykonanie

Przygotowujemy formę, która będzie najlepsza dla Twojego biznesu, po czym uzupełniamy treść. Korzystamy z Twoich sugestii i pomysłów, a kiedy takich brak - robimy to za Ciebie. Wdrążamy projekt w życie.

4. Konwersja

Sam projekt to zbyt mało, aby czerpać zadowalające korzyści z Twojego nowego narzędzia biznesowego jakim jest nowa strona lub sklep internetowy. Dopilnujemy, aby kliencie chcieli u Ciebie kupić.

5. Analiza

Dostajesz od nas comiesięczne raporty z wykonywanej pracy i z otrzymanych efektów. Cały czas korygujemy kurs w jaki zmierzamy z nową stroną. Ty jesteś zwolniony z obserwacji rynku e-commerce, my nad tym czuwamy.

5. Sukces

Musisz być świadom jednego. Twój sukces to nasz sukces. Pracujemy nad nim.