Pozycjonujemy Twoją stronę w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie(SEO) strony internetowej jest szeregiem wykonywanych czynności mających na celu zwiększyć pozycję strony w wyszukiwarce na dane słowa kluczowe. Wielu z nich nie widać na pierwszy rzut oka na stronie, ponieważ wykonywane są w kodzie strony, dzięki czemu działa ona szybciej i jest lepiej rozumiana przez roboty wyszukiwarek.

Drugą płaszczyzną w pozycjonowaniu jest to co widzimy, czyli tzw. SEO Copywriting. Jest to tworzenie treści na stronę, które ma dwa cele. Pierwszy: pisanie w taki sposób, aby teksty były przejrzyste, ciekawe i łatwe do zrozumienia dla czytelnika. Drugi: aby jednocześnie pozycjonowały stronę w wyszukiwarkach.

Nie masz jeszcze strony?
Kliknij, aby sprawdzić jak możemy Ci pomóc.

Jak pozycjonujemy:

Dobór słów kluczowych
W zależności od upodobań samodzielnie przeprowadzamy dobór słów kluczowych i wybieramy te, które dadzą najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.
Optymalizacja strony
Przeprowadzamy szeroką optymalizację na każdej płaszczyźnie: optymalizacja kodu strony, treści, grafiki, i linków wewnętrznych.
SEO Copywriting
Przygotowujemy treść na Twoją stronę w taki sposób, aby była jednocześnie przejrzysta dla użytkownika jak i pozycjonowała stronę.
Usługi Google
W zależności od wybranego przez państwa pakietu konfigurujemy usługi Google: Webmaster, wizytówka Państwa strony(Google Business), konfigurujemy reklamy AdSense i przeprowadzamy kampanie AdWords

Ile trwa pozycjonowanie?

Na wysokie pozycje organiczne w wyszukiwarce (tzw. Topy) trzeba poczekać. Pod uwagę bierzemy wiek witryny i konkurencję. Na stałe wyniki trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Pozycjonowanie strony internetowej to proces zwiększania wiarygodności strony dla wyszukiwarki Google, aby podnieść jej ranking (PageRank). Taki proces jest długotrwały.

Dlaczego pozycja Twojej strony w Google jest ważna?

Abyś zaistniał w internecie wraz ze swoją witryną pozycjonowanie to Twój obowiązek! Im wyższa pozycja Twojej witryny w wyszukiwarce, tym więcej klientów i czytelników ją zobaczy. Ponad 50% użytkowników szukając w Google danej frazy wybiera pierwszy wynik. A co jeżeli Twoja strona jest na 11, 32 lub 60 pozycji? Napisz do nas a za darmo wycenimy pozycjonowanie Twojej strony oraz damy praktyczne wskazówki.

Od czego zależy pozycja w wyszukiwarce?

Zależy ona od algorytmu wyszukiwarki, który oczywiście wybiera jak najtrafniejsze wyniki dla danego zapytania. Jak dokładnie działa ten algorytm wiedzą tylko pracownicy Google. Wiadomo jednak, że wpływ na pozycjonowanie strony mają treści na stronie m.in.:

 • ilość treści na stronie,
 • występowanie słów kluczowych w teksach i w nagłówkach,
 • częstość aktualizacji (np. dodawania nowych artykułów),
 • występowanie słów kluczowych w adresie URL,
 • brak skopiowanych testów (plagiatu, powtórzonych treści),
 • optymalizacja kodu HTML strony,
 • szybkość ładowania strony.

Jednocześnie wpływ mają także linki zewnętrze na stronie, czyli:

 • ile różnych witryn zamieszcza linki do naszej strony,
 • jakość witryn, które linkują naszą stronę,
 • ilość wszystkich backlinków,
 • obecność w social media.

W razie pytań  napisz do nas!