Zamów proste usługi!


Obsługa firmowego Social Media? Bez problemu, zachęcamy do zakupów.

Nie wiesz jak zacząć?


Napisz do nas, wszystko stanie się jasne.

W jaki sposób dobieramy odpowiednią strategię internetowej kampanii reklamowej?

1. Zrozumieć branżę i warunki

W pierwszej kolejności nasza Grupa Kreatywna zostaje częścią Twojej firmy. Poznajemy specyfikę usług i produktów. Tylko w pełni rozumiejąc potrzeby Twojej firmy, jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać strategię marketingowa. Opracowujemy indywidualną i dopasowaną strategię działania. Wszystko po to, aby ograniczyć zbędne koszta. Nie ma potrzeby wywarzać otworzonych drzwi.

2. Porozumienie

Gdy już "staniemy się" częścią Twojej firmy zaczyna nam zależeć na dobrym wypromowaniu Twojej marki. Najczęściej dostajemy określony budżet i wolną rękę w tym kierunku. Jednocześnie pozostając w stałym kontakcie z Tobą oraz naszymi partnerami. Wszystko po to, aby osiągnąć najlepszą możliwą skuteczność.

3. Cele

Ważnym krokiem jest wspólne ustalenie celu, który chcemy osiągnąć poprzez nasze działania. Robimy burzę mózgów i wybieramy najlepsze pomysły. Określamy realny czas na uzyskanie efektów i przechodzimy do następnego kroku.

4. Minimalizacja kosztów

Niezmiernie ważna rzecz, o której nigdy nie należy zapominać. Obliczamy odpowiednią sumę na podstawie specyfiki branży oraz konkurencyjności lokalnej lub globalnej. Pamiętamy o dezertyfikacji kosztów. Najczęściej polega to na tym, że zaczynamy od szerokiego obszaru działania i niskich kwot. Z czasem zawężamy pole aktywności, jednocześnie zwieszając intensywność w celu najlepszej skuteczności.

5. Zaczynamy działania

Mając wiedzę oraz znając potrzeby Twojej firmy rozpoczynamy działania marketingowe mające na celu ustalone wcześniej założenia. Cały czas obserwujemy reakcje rynku, aby dynamicznie odpowiadać na jego potrzeby. Nie chcemy, aby Twój kapitał uciekał w nieodpowiednim kierunku.

6. Analiza

Na bieżąco dostarczamy analizy oraz raporty naszych działań. Razem obserwujemy jak Twój biznes rośnie w siłę zdobywając nowych klientów i zwiększając sprzedaż. Dynamicznie reagujemy na nowe możliwości, oferując między innymi ekspansję na nowe rynki.

7. Nowe cele

Po osiągnięciu założonych celów szukamy kolejnych możliwości, będąc otwartym na ekspansję oraz ciągły rozwój. Pamiętaj, że Twój sukces to również nasz sukces, mamy wspólne cele.

8. Partnerstwo

Gdy już przekonasz się do naszej skuteczności, oferujemy Twojej firmie Partnerstwo. Oznacza to, że przejmujemy część obowiązków Twojej firmy. Polega to między innymi na opracowywaniu rozbudowanych kampanii reklamowych oraz akcji promujących markę. Grupa Kreatywna pomaga naszym Partnerom także poza sieciom Internet.

Zacznij już teraz!


Wypełnij formularz i oczekuj kontaktu z naszej strony.